Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks Me Bluetooth Earldom Modeli: A16, Dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete ne plazh, kamping, piknik etj.Vjen i pajisur me drite te integruar dhe sherben si elektrik dore.I papershkrueshem nga uji dhe i pajisur me mikrofon te integruar. Suporton: Bluetooth V5.0, AUX, TF, Micro SD, USB. Kapaciteti i baterise: 1200 mAH Koha e punes: 5-6ore Permasat: 12.7 cm x 8.2 cm x 7.8 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93440

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.