Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Adapter universal inteligjent Modeli: XO-WL08, sherben per te menaxhuar lehtesisht pajisjet elektronike te shtepise tuaj ne cdo kohe dhe kudo qe ju ndodheni.Praktik per tu marr kudo me vete, vjen i pajisur me tre vende prize per karikim te tipit europian dhe porta 2 USB. Perbehet prej materiali polikarbonat i cilesise se larte me mbulese vete-fikese cka e ben te sigurt ndaj rreziqeve te rrymes me pajisjet tuaja dhe gjithashtu mundeson kursimin e energjise. Fuqia AC: 250V-16A 4000W max Dalja totale USB: 5V 2.4A Dimensionet: 6 x 8 x 15cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93439

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.