Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks me Bluetooth Modeli: TG104, Vjen me dizajn teper elegant dhe sportiv, i levizshem te cilin mund ta merrni kudo me vete ne plazh, kamping, piknik etj, Rezistent ndaj ujit. Diapazoni i transmetimit wireless deri ne 10 metra. Kapaciteti i baterise: 1200mAh Koha e karikimit: 2-3 ore Koha e degjimit/bisedimit: 2-4 ore Frekuenca: 70Hz-20KHz Permasat: 71 x 72 x 151mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93357

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.