Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Veshje sedilje per makine, universale, material teper cilesor i cili vjen me nje dizajn terheqes qe i jep makines tuaj nje pamje moderne.Teper te lehta per tu vendosur dhe gjithashtu per tu pastruar.Te disponueshme ngjyrat si ne foto.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.