Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cante termike portative me zinxhire dhe doreza te cilat e bejne teper te lehte dhe praktike per tu marr me vete ne udhetime apo aktivitete te ndryshme.Te disponueshme modelet si ne foto.Permasat: 23 x 42 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93344

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Kuzhina, Thika & Aksesorë

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.