Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rroba banjo per meshkuj, dizanj i bukur modern Adidas, material teper cilesor qe thahet shpejt.Te disponueshme ne ngjyre te zeze, bezhe, te kuqe, jeshile, te verdhe dhe bojeqielli. Masat: S-2XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93329

Kategori: Produkte Plazhi, Rroba Banjo, Meshkuj

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.