Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pishine per femije, kaq e bukur ne forme rrethore me dizajn terheqes per femijet me Spiderman. Mjaft e rehatshme dhe e bute per me shume rehati per femijet.E pershtatshme per moshat 3 vjec e siper. Diametri: 130cm Perfekte per ditet e nxehta te veres!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93292

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.