Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Komerdare per femije, kaq te vecanta vijne me personazhet me te preferuara te femijeve tuaj, makinen Mcqueen, Spiderman, Hello Kitty dhe Frozen.Zgjidhni modelin tuaj te perferuar per te argetuar femijen tuaj ne keto dite te nxehta vere! Dimensionet: 25 x 18"

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93289

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.