Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pishine per femije, kaq e vecante dhe e bukur, e disponueshme ne tre dizajne terheqese per femijen tuaj, me shalqi, qershi dhe dizajn donuts. Material teper cilesor dhe i qendrueshem.E pershtatshme per moshat 3 vjec + Diametri: 90 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93245

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.