Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Krahe noti per femije, me dizenjo nusepashke kaq e vecante dhe terheqese per femijen tuaj.Te disponueshme ne ngjyre te kuqe, blu te erret dhe jeshile.Perbehen prej materiali teper cilesor dhe rezistent.Sugjerohen per femije 3 vjec+ Permasat: 8" x 6"

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93244

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.