Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Komardare per femije ne forme rosaku kaq te vecante dhe te bukur per te notuar.E disponueshme ne ngjyre te zeze me gold dhe te bardhe me gold.Per moshat mbi 3 vjec e siper.Qe te argetoheni pa fund gjate pushimeve tuaja!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93242

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Lodra

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.