Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set per femije, kaq i vecante prej materiali teper cilesor e te plote.Perbehet nga 2 pjese: bluze me menge te shkurtra ne ngjyre te bardhe dhe palicetat me arush ne pjesen para.Te disponueshme ne ngjyre: mustard dhe roze. Per moshen 6-12 muajsh

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.