Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Smartwatch Haylou Rt, Me nje dizanj elegant dhe sportiv, te papershkrueshem nga uji, kryen disa funksione njeherazi ne doren tuaj, Pervecse tregon oren kryen edhe funksionet e 1 smartbracelet duke monitoruar presionin e gjakut, matur hapat tuaj, monitoron gjumin, mundeson marrjen e njoftimeve te ndryshme te telefonit tuaj, shikoni thirrjet apo mesazhet qe ju vijne nga rrjete sociale te ndryshme etj ne menyre qe mos te humbisni asnje moment njoftimet e rendesishme. Me rrip material silikoni kaq e rehatshme ne doren tuaj, Madhesi ekrani: 1.28 inch TFT display screen, me kornize te lakuar. Rezolucioni: 240 x 240 Kapaciteti i baterise: 300m Ah Jetegjatesia e baterise: 15 dite ne perdorim normal dhe 20 dite jetegjatesi nese fikni funksionin e monitorimit te zemres, bluetoothin dhe funksionet e tjera.Bluetooth V5.0 Perputhet me sistem Android 6.0 e lart; IOS11.0 e lart.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93226

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.