Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Smartwatch XO-H80(S), Dizajn sportiv kaq i bukur dhe teper elegant. Me ekran me rezolucion te larte full touch 1.69inch. Pervecse tregon oren, lidhet me Bluetooth me telefonin tuaj dhe kryen gjithe funksionet e tij, si: tu pergjigjeni telefonatave, t'ju vijne mesazhe/notification nga fb/instagram, rezistent ndaj ujit. Gjithashtu mat kalorite e djegura, hapat tuaj, monitoron gjumin, rrahjet e zemres. Vjen me rrip silikoni qe pershtatet teper lehtesisht ne dore, se bashku me fishen USB per karikim.Kapaciteti i baterise: 180mAh Lidhje me Bluetooth 5.0 Permasat: 43.6 x 36 x 9.4mm Perputhet me sistem Android4.4 dhe IOS9.0

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93224

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.