Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese televizori Hannibal Modeli: IH-CP302-4, material teper cilesor dhe rezistent dhe i lehte per tu montuar ne mur. Mban deri ne 35 kg. E pershtatshme per televizore smart Led,LCD, plazma me panele te sheshta te markave te ndryshme nga 14"-52". Ofron mundesi per te rregulluar kendin per nje shikim te rehatshem te televizorit.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93213

Kategori: Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.