Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese televizori Hannibal Modeli: IH-CP305, universale per televizore LED, LCD dhe plazma, Dizenjuar per tu vendosur ne mur per te rregulluar kendin ideal per shikim te rehatshem te televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 32 "- 55", Vesa 200x200 mm Materiali: celik teper reizstent Kapaciteti i ngarkeses: 35 kg

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93189

Kategori: Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.