Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese televizori Hannibal Modeli: IH-T70, material teper cilesor dhe rezistent, i lehte per tu montuar ne mur, mban deri ne 65 kg. I pershtatshem per modelet nga 32- 71 inch. Vesa: 200 x 200 mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93187

Kategori: Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.