Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite Led inteligjente, zgjidhja ideale per ti dhene ngjyre shtepise tuaj te cilen mund ta kontrolloni teper lehtesisht nepermjet telefonit duke ndryshuar temperaturen e ngjyrave, ndricimin apo kohen e fikjes se llampes tuaj smart.Funksionon nepermjet Google Assistant dhe Amazon Alexa. Ndricimi: 800lumens

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93160

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.