Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite Led RGB, drite kaq e vecante per te krijuar nje ambient specifik, te sinkronizuar ne menyre te perkryer me pamjet dhe tingujt ne ekranin e televizorit ose kompjuterit tuaj.Vjen me 12 modalitete te ndryshme dhe 16 milion ngjyra per t"ju pershtatur veprimtarise tuaj nderkohe qe jeni duke luajtur, duke pare filmin tuaj te preferuar, duke kenduar etj.Perfekte per tu vendosur horziontalisht ose vertikalisht ne kendin e televizorit tuaj, tavolinen e kompjuterit tuaj etj.Lidhet me Amazon Alexa dhe Google Assistant per te kontrolluar shiritat e drites RGB, ndezur/fikur, rregulluar ndriçimin ose ndryshimin e ngjyrave dhe modalitetet e skenes,

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93159

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.