Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Sistem alarmi Tuya, per shtepi inteligjente.Vjen me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te bardhe me ekran TFT 2,4 inch.Funksionon nepermjet WIFI & GSM dhe eshte teper i lehte per t'u instaluar.Mund ta kontrolloni nepermjet telefonit tuaj celulare ne cdo kohe, nga telekomanda apo tastiera e panelit.Mundeson regjistrim zanor deri ne 10 sekonda.Mbeshtet 6 numra telefoni dhe 3 numra SMS. Permasat e panelit: 1.3 x 13.5 x 19cm Sistemi qe ju nevojitet per te patur ne kontroll ne cdo moment sigurine e shtepise tuaj!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93158

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.