Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kamera sigurie Tuya, vjen me nje dizajn teper elegant, rezistent ndaj kushteve atmosferike, me sinjalizime te aktivizuara, levizje te zhurmes dhe vizion nate.Vjen e pajisur me nje lente prej xhami me korrigjim HDR dhe shtremberim, e cila mundeson pamje te qarte 1080P ultra HD dhe shikim me te gjere 166°.Funksionon gjithashtu dhe si zile inteligjente e cila mbeshtet levizjen, zbulimin e njerezve dhe percjell njoftimet ne kohe rekord ne telefonin tuaj. Distanca dhe ndjeshmeria e zbulimit: 3-5 metra

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93152

Kategori: Elektronika, It, KAMERA SURVEJIMI

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.