Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese telefoni per biciklete, me dizajn teper te vecante, perbehet prej materiali metalik rezistent dhe elegant ne ngjyre te kuqe.Pervecese mund te instalohet ne bicikleta gjen perdorim gjithashtu ne automjete elektrike, motoçikleta, karroca, etj.Rezistent ndaj konsumimit, parandalon telefonin tuaj nga gervishtjet apo rreshqitja pasi telefoni qendron i fiksuar nderkohe qe ju udhetoni. Me rrotullim 360 ° te cilin mund ta rregulloni lirisht sipas kendit ideal te shikimit (horizontal, vertikal ose çfaredo kendi qe deshironi). E pershtatshme per telefona me gjeresi nga 66-100mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.