Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kufje Baseus Encok Modeli: H06, dizajn teper elegant, te rehatshme dhe komode per veshet tuaj. Perbehet prej materiali alumin + ABS + TPE. Cilesi e larte audio, dhe bas i fuqishem. Bllokon zhurmat e ndryshme mjedisore duke ofruar ze te paster dhe cilesor. Frekuenca: 20 – 20000 Hz Pengesa: 32 Ohm Gjatesia e kabllit: 1.2m

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93124

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.