Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pajisje per ngjitje te pajisjeve te ndryshme elektronike nepermjet shkrirjes se kallajit, vjen me nje dizajn ergonomik, i thjeshte per tu perdorur dhe me temperature te rregullueshme.Fuqia: 80 W Tensioni i punes: AC200-240V-60HZ Gama e temperatures: 180-480 ° C Koha per te shkrire kallajin: 18-20 sekonda

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93108

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.