Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pistolete me ajer te ngrohte, pajisja perfekte qe ju nevojitet gjate riparimit te pajisjeve tuaja tekonologjike.Gjen perdorim te gjere ne servise te ndryshme. Ekran LCD Tensioni : 110 V / 220 V Fuqia: 1800W Dimensionet : 27x 24.5 x 8 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93107

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.