Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese celulari per makine Baseus, prej materiali rezistent alaizhi alumini me dizajn ergonomik i cili pershtatet me interiorin e makines tuaj. Siguron mbeshtetje te qendrueshme per telefonin tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine.Universal per te gjithe makinat dhe mund ta perdorni me telefonat nga 4.7- 6.6inch. Ofron stabilitet te larte dhe rrotullim 360 grade per lehtesi navigimi. Dimensionet: 9 x 7.5 x 8.3 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93106

Kategori: Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore Celulari

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.