Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Prerese karte Sim 2 ne 1, pajisja qe ju nevojitet per prerjen e kartes tuaj mikro Sim dhe nano Sim, te pershtatshme per aparate te ndryshem celulare apo tablet si : Iphone 4,4S, 5, 5S, 5C, 6, 6 Plus dhe Samsung.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93103

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.