Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Spray ftohes per riparime pajisjesh teknologjike, gjen perdorim te gjere ne servise te ndryshme dhe jo vetem pasi parandalon demtimin e pajisjeve tuaja nga temperatura e larte.Temperatura ne siperfaqen e materialit bie ne -50°C menjehere pas aplikimit. I sigurt dhe miqesor ndaj mjedisit Kapaciteti: 400ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93100

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.