Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kacavide i-Thor 3D me magnet, prej materiali celiku teper cilesore dhe rezistente. Me precizion te larte, kunder ndryshkut, kunder rreshqitjes. Maje rrotulluese magnetike 360°, per te mbajtur vida. Perfekte per riparimin e smartphoneve te ndryshem Apple, çmontimin e telefonave celulare, tableteve, laptopeve, etj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93099

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.