Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Selfie stick Baseus i palosshem me bluetooth, per foto apo video perfekte, pershtatet me cdo smartphone, tablet Android apo Apple me gjeresi nga 60 deri 85mm.Perbehet prej materiali celik inoxi + ABS + PC.Suporton Bluetooth 4.2 per lidhje te shpejte dhe shkrepje te fotove apo videove me nje buton te vetem.Vjen i pajisur me nje bateri te integruar e cila mundeson realizimin e fotove pa pasur nevoje per kabllo karikimi.Ka gjatesi te rregullueshme me 7 seksione dhe krah te rregullueshem 180 grade per te kapur fotot dhe videot tuaja ne kende te ndryshme.E pajtueshme gjithashtu edhe me aplikacionet si: Tiktok, Kwai, Meitu dhe BeautyCam. Gjatesia e palosur: 15cm Gjatesia e zgjatur: 67.5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93092

Kategori: Elektronika, Foto & video, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.