Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kufje me bluetooth Modeli: BT-03, vijne me nje dizajn te vecante dhe elegant ne ngjyre te bardhe dhe te zeze. Perfekte per tu mbajtur ne cdo moment gjate dites pasi jane teper komode per veshin tuaj. Mundeson lidhjen njekohesisht me 2 telefona inteligjent per te gjithe personat qe ju duhet te mbajne kontakte te vazhdueshme gjate dites me klientet e tyre. Mund te karikohet ne kompjuter, karikues makine dhe ne cdo pajisje tjeter elektronike e cila ka port USB.Karikuesi ka nje seri USB qe lidhet magnetikisht me kufjen.Vjen e pajisur me nje buton funksional i cili perdoret per te kontrolluar volumin, per te kryer nje telefonate, per te bere play dhe per te ndaluar muziken etj. Versioni i Bluetooth 4.1+ EDR Kapaciteti i baterise: 45 mAh Koha e karikimit te baterise: 2 ore Kohezgjatja e performances: 4 deri ne 5 ore Dimensionet 27.8 x 13.75 x 17.2mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93090

Kategori: Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.