Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rroba banjo per vajza, kaq te bukura vijne me nje dizajn teper te kendshem shumengjyresh.Zgjedhja perfekte per ti veshur te voglat tuaja plot stil gjate pushimeve verore. Te pershtatshme per moshat: 3-10 vjec.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.