Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Karrige plazhi ngjyre blu, perbehet prej pelhure poliester 600D teper rezistente me skelet metalik te qendrueshem. Pesha maksimale: 110 kg Gjatesia x Gjeresia x Lartesia: 48 x 60 x 80 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93006

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.