Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pishine per femije Intex, ne forme drejtkendore. Material teper cilesor dhe i qendrueshem vinyli ku femijet tuaj mund te argetohen pafund. Ideale per tu vendosur ne cdo ambient dhe per tu freskuar gjate diteve te nxehta. Ne te femija juaj jo vetem do te kenaqet duke luajtur por do te kete uje te bollshem mjaftueshem sa per te mos i munguar deti ne keto dite te nxehta vere. Dimensionet: 2.62m x 1.75m x 56 cm Kapaciteti: 750 litra

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92995

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.