Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Rrjete jeshile me bisht metalik me gjatesi te rregullueshme. Diametri: 20 cm Gjatesia e mbyllur: 37 cm Gjatesia e hapur: 85 cm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92913

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.