Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ujitese plastike ne ngjyre jeshile, vjen ne forme elefanti kaq te vecante.Perbehet prej materiali plastike cilesore. Gjatesia x Gjeresia x Lartesia: 23 x 8 x 15 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92896

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Lodra

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.