Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Loder plazhi per femije, kove ne forme keshtjelle kaq e vecante e cila vjen me 4 aksesore : kreher, lopate, ujitese dhe nje forme ylli.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92893

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Lodra

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.