Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Body per femije, material teper cilesor dhe i bute, I disponueshem ne disa ngjyra: roze te lehte, te kuqe dhe lejla. Te pershtatshme per moshat: 3-11 muajsh.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92737

Kategori: Nena & Femija, Bebe djalë (0-2 vjec), Body

Fashion Kids
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Kids
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.