Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pishine per femije Bestway, per argetim pafund te vogelusheve tuaj, vjen ne forme rrethore, Ideale per tu vendosur ne cdo ambient dhe per tu freskuar gjate diteve te nxehta te veres. Pishina perbehet prej materiali cilesor qe e ben ate jashtezakonisht te qendrueshem. Dimensionet: 1.52 x 43cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92634

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.