Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Loje 3 ne 1, perfekte per tu argetuar por edhe per te rritur perqendrimin dhe IQ tuaj. Vjen me tre lojerat me te preferuara dhe me popullore ne nje tablo te vetme :Shah, Ludo dhe Snakes. Me gure magnetik dhe tablo metalike cka e ben lojen me te sigurt pavaresisht ambientit ne te cilin ndodheni.Perfekte per te kaluar ore te tera duke luajtur ne plazh, shtepi etj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92632

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.