Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Nese jeni duke kerkuar per lodra per bebe te porsalindura, ky dyshek eshte zgjedhja e duhur. Dysheku/qilimi siguron nje qender shume te mrekullueshme te aktiviteteve per foshnjen: 5 lodra te varura shumengjyreshe dhe pianoja me muzike argetuese do te stimulojne aftesite e degjimit dhe koordinimit fizik te foshnjes, i cili godet pianon ose kap lodrat me duar. Foshnjat kenaqen kur godasin dhe shkelmojne tastet e medha te pianos dhe degjojne melodi te bukura dhe drita te ndezura. Dysheku/qilimi eshte bere nga materiali i sigurt dhe miqesor ndaj lekures se femijeve. Foshnja juaj do te zhvilloje kureshtjen si dhe do te permiresojne aftesi si: degjimi, gjuajtja, kapja, goditja. Mund te perdoret per moshen 3 muajsh e siper. Dimensionet: 74 x 42 x 58cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Mikelino
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Mikelino
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.