Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tende kampingu, e pershtashme per 4 persona, teper e lehte per tu vendosur dhe çmontuar, Ideale per kampe dhe aktivitete te ndryshme ne natyre. Vjen ne nje pakete te vogel Dimensioni: 200 x 200 x 135 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.