Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Robot inteligjent loder per femije me lazer, kaq i vecante dhe argetues i cili drejtohet nepermjet telekomandes, perbehet prej materiali plastik cilesor jo te demshem per femijen dhe mjedisin. Mund te ece perpara dhe mbrapa, te kthehet majtas djathtas, rrotullohet 360 grade dhe vjen i pajisur me drita. Permasat: 36 x 36 x 33cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92497

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.