Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Scrub eksfoliues per kembet, zgjidhja perfekte per lekuren e thate te kembeve, te shkrifet, te zbehte ose te vdekur. Pastron lekuren nga qelizat e vdekura dhe e eksfoliron, hidraton dhe ushqen lekuren e thate duke i dhene nje pamje rrezatuese.Perbehet nga 14 ekstrakte botanike natyrale si: limon, aloe, livando dhe tershere. Fale formules se tij delikate mund te perdoret per te gjitha pjeset e trupit.Permban gjithashtu fruta, drithera, enzima lulesh dhe aminoacide per te ndihmuar ne pastrimin e lekures se vdekur e per t'i lene kembet tuaja te buta.Mund te perdoret per te gjitha moshat dhe llojet e lekures. Sasia: 118ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92340

Kategori: Bukuria & Shendeti, Kujdesi lëkures, Këmbët

Everything Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Everything Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.