Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbathje korse per ngritjen e vitheve, me bel te larte i cili rrafshon barkun dhe ngushton belin tuaj duke ju dhene nje siluete te hijshme. Teper praktike dhe te rehatshme per tu veshur nen çdo lloj veshjeje pa u dukur. Material teper cilesor dhe rezistent.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.