Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fidget spinner, loder argetuese per femije prej materiali ABS, jo toksik. Largon stresin, nxit zhvillimin mendor dhe aftesine e koordinimit sy dore te femijes tuaj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92168

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.