Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Depilator per femra Dsp, vjen me nje dizajn praktik per depilim perfekt ne zona te ndryshme te trupit pa e demtuar lekuren, me 2 nivele shpejtesie. Ka tre koka te ndryshueshme ku secila kryen nje funksion te vecante: nje koke per shkulje, nje per prerje dhe nje per heqjen e kallove te kembeve. Pershtatet me konturet dhe nuk e irriton lekuren tuaj, Kembet tuaja do te jene te buta dhe pa qime deri ne disa jave. Koha e operimit: 45-60 minuta Fuqia: 7W Tensioni: 220-230V

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92156

Kategori: Bukuria & Shendeti, Mjete depilimi, Depilues

Beauty Face
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Beauty Face
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.