Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Karrige e palosshme; Karrige kampimi e palosshme me kembe metalike; Material poliester; E pajisur me nje rrjete ne njeren ane mbeshtetese te krahut, ku ju mund te mbani goten, shishen ose ndonje aksesor tjeter; Mjaft praktike dhe nuk ze shume hapesire.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92144

Kategori: , ,

Trixie Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Trixie Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.