Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Body per femra; Body kaq elegante per t'u kombinuar lehtesisht me cfaredo qe ju deshironi te vishni; Materiali elastik qe shkon pas trupit; E disponueshme ne disa ngjyra.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92130

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Kanatiere

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.