Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set per femra; Set sportiv 2 ne 1 per femra qe permban pantallona te shkurtra dhe bluze sportive; Seti vjen ne ngjyre te zeze, roze dhe bojeqielli; Material pambuku i plote mjaft cilesor; I disponueshem ne masat: S, M, L dhe Xl.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#92124

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Veshje Sportive

Fashion Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Fashion Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.